Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бажання кожного з батьків полягає в тому, щоб його дитина розвивалася відповідним, збалансованим способом.
Ідеальним вибором може стати так званий навчальний куб — дуже практична іграшка, у якій кожна щиколотка має різні функціональні можливості та характер. Це дає дуже цікаву розвагу, яка не набридне швидко та стимулюватиме розвиток вашої дитини.
Завдяки своїм цінностям він ефективно розвиває:
- дотик
- зір
- координацію
- рухову активність рук і пальців
- логічне мислення
СПЕЦІФІКАЦІЯ:
- Розмір: 20 x 20 x 20 см
- Кількість блоків: 5
- От 18 місяців
- Розмір упаковки: 22 x 22 x 22 см
- Вага: 3

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Навчальна гра |
| Вага | 3000 с упаковкой |
- Ціна: 1 040 ₴








