Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеально підходить для гри як на відкритому повітрі, так і всередині великих приміщень. Дитяча гірка Z200 зі своєю стабільною та міцною конструкцією гарантує дітям безпечне і фантастичне задоволення. Унікальний зовнішній вигляд гірки, що імітує справжнього слона, викличе масу емоцій у дитини. Продукт простий у встановленні та його легко підтримувати в чистоті.
- Модель : Z200
- Клас: Standard Plus — висока якість щодо ціни.
- Вік: от 18 месяцев+
- Колір: жовтий/синьо-рожево-сірий
- Матеріал: полімерний
- Розміри: д 204 x ш 112 x 123 см
- Максимальне навантаження: 50 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Мінімальний вік дитини | 2 років |
| Виробник | Garden |
| Тип | Гірка |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Наявність кришки | Ні |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 123 мм |
| Довжина | 204 |
| Ширина | 112 мм |
- Ціна: 3 380 ₴




