Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Широкий набір, що складається з 69 елементів
- Набір з вагонами, будівлями, мостами, доріжками, автомобілями, фігурами, деревами, знаками, рухомими частинами
- Загальна довжина доріжок понад 3 метри
- Розмір після складання: довжина 75 см, ширина 48 см, висота 12,5 см
- Складна дворівнева залізнична система
- Навчання через гру — найефективніший спосіб розвитку дитини!
- Точне оброблення
- Високоякісні нешкідливі матеріали
- Розміри коробки: довжина 43,7 см х ширина 10 см ширина х висота 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Довжина у зібраному вигляді | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Висота у зібраному вигляді | 130 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 480 мм |
| Тип | Залізниця |
| Протяжність дороги | 3 м |
| Комплектація іграшки | Платформа, Вагон, Локомотив |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | kids play |
- Ціна: 1 680 ₴




