Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний трудогин, потужністю 12 тонн + 6 профілів. Гніт горизонтально та вертикально.
Широкий спектр застосування:
- опалення та трубопроводи
- ремонт автомобілів
- труби для позашляховиків
- виробництво причепів
- виробництво металевих виробів
За допомогою цього пристрою Ви легко, швидко та професійно зможете зігнути труби, виготовлені з будь-яких матеріалів у діапазоні від 0 до 90° як горизонтально, так і вертикально. Все, що для цього потрібно, є в комплекті постачання.
6 профілів:
12 мм (1/2")
19 мм (3/4")
25 мм (1")
31 мм (1 1/4")
37 мм (1 1/2")
50 мм (2")
Вага 33 кг

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Вага | 35 кг |
| Довжина | 610 мм |
| Основні | |
| Максимальний кут вигину труби | 90 град. |
| Виробник | Carmax |
| Максимальне зусилля | 12 т |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 4 370 ₴





