Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для манікюру/педикюру Beurer MP62 обладнаний 10 високоякісними насадками, виготовленими з полірувального повсті із сапфіровим напиленням. Плавне регулювання швидкості та можливість обертання за/проти годинникової стрілки дає можливість на професійний догляд за нігтями рук і ніг на рівні, який забезпечує лише фахівець із манікюру/педикюру. Зручний компактний чохол вмістить у собі повний набір із насадками, що робить процес заощадження та транспортування дуже практичним, легким і зручним. Швидкість обертання фрези — 5400об/хв
- Видалення сухої й ороговілої шкіри або великих мозолів із підошвою ніг і п'ят і обробка нігтів.
- Фетровий конус: згладжування та полірування краю нігтя після тирсання, а також чищення поверхні нігтя
- Дрібнозернистий сапфіровий диск: опалює й обробляє нігті, дрібнозерниста поверхня.
- Циліндрична фреза: видалення здеревнених частин і попереднє згладжування нігтів пальців ніг
- Кругла сапфірова фреза: ця додаткова насадка слугує для дбайливого видалення мозолів.
- Фреза: за допомогою цього прецизійного інструменту Ви можете вивільняти врослі нігті та видаляти відмерлі частинки нігтів.
- Сапфіровий конус, довгий і грубозернистий: швидке видалення товстого шару ороговілої шкіри або великих мозолів із підошвою ніг і п'ят.
- Великозернистий сапфіровий диск: за допомогою цієї насадки Ви можете вкорочувати навіть товсті нігті, опиваючи їх.
- Факелоподібна фреза: для видалення врослих нігтів.
- Насадка з покриттям із наждачного паперу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Німеччина |
- Ціна: 3 370 ₴


