Допомогти заощаджувати час під час готування страв на кухні та не витрачати багато енергії може електроплита індукційна. Купити цей прилад із новітньої серії корейського виробника HYUNDAI рекомендує сервіс «Virgo» кожній людині. Компактні розміри та зручне керування стануть знахідкою для будь-якого господаря. Дві конфорки з антипригарним покриттям зі склокераміки спільно відтворюють 2,9 кВт потужності. Нагрівається в плиті виключно виділена зона, відбувається це за лічені хвилини. Посуд підходить від 13 до 18 сантиметрів зі спеціальних металів. Якщо у Вас немає її в наявності, то придбайте в нас адаптер і готуйте в будь-який начиння. Автоматичне вимкнення у разі простого та зняття посуду з поверхні. Є регулювання потужності від 1 до 10 і також температурного впливу. Сенсорний дисплей із підсвіткою зручний для використання.

| Характеристики варильної поверхні | |
|---|---|
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Основні | |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Варильна поверхня | електрична |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Годинник | Так |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Кількість режимів роботи | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 470 мм |
- Ціна: 4 500 ₴

