Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка і весела стрижка
Remington ColourCut HC5035 — це ідеальний набір для стриження, який має бути в будинку кожного чоловіка. Пристрій щоразу забезпечує легке та комфортне гоління. Має 16 елементів, які допоможуть Вам отримати бажаний ефект.

Виберіть свій улюблений колір
Машинка для стриження волосся бренда Ремінгтон має 16 елементів, які містять 9 барвистих накладок різної довжини (від 1 до 25 мм), так, щоб ви могли легко вибрати відповідний для себе. Вам більше не потрібно копатися в купу гребінець у чорному кольорі.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна довжина підстригання | 25 мм |
| Кількість установок довжини | 9 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Кількість насадок | 11 |
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
- Ціна: 1 430 ₴


