Найкомфортніша шкільна сумка з останньої колекції L.O.L Surprise. Ранець у гармонійно підібраних кольорах створений для дівчинки, учениці 1-3 класів, особливо першокласниці, яка любить ляльки LOL Surprise. Задня частина шкільної сумки ергономічна, покрита сіткою, посилена та профільована системою вентиляції. Це безпечно та корисно для хребта дитини. Ранець має посилений корпус, завдяки чому спорядження не перекидається й не защемлює спину. Надзвичайно легкий і місткий, виготовлений із матеріалів найвищої якості. Він повністю міцний і водонепроникний. Спереду чітка аплікація з ляльками LОЛ Сюрприз. Якщо у вас душа щасливого романтика і ви любите персонажів L.O.L. Здивуйтеся, тоді ця шкільна сумка створена спеціально для вас.
- Має одне велике основне відділення, що закривається клапаном на двосторонній змійці.
- В основному відділенні є внутрішній роздільник.
- Декоративні бігунки на змійці
- Дві бічні кишені, одна із сітки, наприклад, для пляшки з напоєм, інша застібається на блискавку
- Зручна гумова верхня ручка для перенесення ранця
- Ергономічна, посилена та профільована спинка із системою вентиляції, покрита повітропроникною сіткою
- Широкі, профільовані та регульовані лямки, наповнені губкою й покриті повітропроникною сіткою, забезпечують зручність носіння ранця.
- Посилене дно, водонепроникне, обладнане ніжками для захисту від бруду
Розміри шкільної сумки:
- висота 36 см
- ширина 28 см
- глибина: 15 см
- вага: 900г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 900 г |
| Візерунки і принти | Написи |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 2 100 ₴

