Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна плита — сучасний і компактний прилад. Невелика вага та компактні розміри дають змогу легко брати його із собою куди завгодно або використовувати вдома. Завдяки сучасному дизайну він ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Перед використанням помістіть пристрій на стійку поверхню. Після закінчення приготування вимкніть конфорку та зачекайте, поки перестане працювати вентилятор, після чого вийміть шнур із розетки.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Розміри: 28 х 35 х 7 см
- Максимальна потужність: 2200 Вт
- Електроживлення: 230 В, 50 Гц
- Регулювання температури в діапазоні 80 °C — 270 °C
- Варильна поверхня: матова чорна
- Ніжки, стабілізувальні
- 50% економії часу, порівнюючи з електричною плитою
- Автоматичне виявлення каструлі
- Автоматичне вимкнення, якщо судина не підходить

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вид плити | Настільна |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 210 ₴



