Підвісні гойдалки — "гніздо лелеки"
✓ Гойдалка має широке кругле сидіння зі сталевого каркаса закріпленого пінопластом EPE, всередині якого міститься міцна поліпропіленова сітка. Він виготовлений із тканини Oxford 600D, що гарантує безпеку. Можлива вантажність до 150 кг завдяки використанню плетених канатів завтовшки 10 мм. Це дає змогу навіть дорослим насолоджуватися моментами радості. Це ідеальне рішення для великої родини. Розмір і форма роблять його зручним для кількох осіб.
✓ ШВИДКЕ СБІРКА — гніздо лелека просто та швидко встановлюється. До комплекту входять кінці мотузки як кухоль, які неабияк покращують цей нелюбим батькам процес. Вам не доведеться шукати додаткові деталі в спеціалізованих інтернет або канцелярських магазинах. До набору входить усе необхідне для безпроблемного збирання гойдалки.
✓ РЕГУЛЬУВАННЯ ПО ВИСОТІ — гойдалка має можливість регулювання мотузки, її максимальна довжина 180 см. Завдяки цьому гойдалка прекрасно підходить як для маленьких, так і для старших дітей.
✓ СТІЙКІСТЬ ДО ПОГОДНИМ УСЛОВІЯМ — гойдалки виготовлені зі стійких і швидковисихних матеріалів. Завдяки цьому його можна без побоювань залишати на вулиці навіть у несприятливих погодних умовах. Це дає вам впевненість у тому, що навіть коли йде дощ або дме дуже сильний вітер, вам не доведеться відразу ж знімати гойдалки та ставити їх у себе вдома або в гаражі/підвазі.
Характеристика:
- колір: зелений і чорний;
- тканина: оксфорд 600D (стійка до погодних умов);
- рама: ЕПЕ; сітка: ПП;
- вік: 3+;
- максимальне навантаження: 150 кг;
- розміри (товщина/ширина/висота): 4,5/100/180см;
- товщина мотузки: 10 мм;
- вага гойдалки: 3,4 кг;
- вага з упаковкою: 4,1 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 5-ти місна розкладна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 4.1 кг |
- Ціна: 1 540 ₴







