Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут для фітнесу FUNFIT — обладнаний додатковою ручкою й посиленою конструкцією.З допомогою цього тренажера можна робити вправи як у приміщенні, так і на вулиці.
- Ідеально підходить для тренувань
- Зручність транспортування і зберігання
- Стабільна структура
- Висока якість використовуваних матеріалів
Каркас виготовлений із міцного поліпропіленового матеріалу. Ручка покрита нековзним матеріалом, який покращує стійкість, а висоту можна відрегулювати відповідно до вашого зросту.
Технічні характеристики:
- Висота рами: 30,0 см
- Загальний діаметр: 130,0 см
- Діаметр килимка: 100,0 см
- Кількість гумок: 60 шт.
- Кількість ніжок: 7
- Мат: матеріал PP, стійкий до ультрафіолетового випромінювання і вологи
- Регулювання висоти ручки: 100,0 см / 108,0 см / 116,0 см
- Ширина ручки: 50,5 см
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Посилена сталева рама
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Діаметр батута | 100 см |
| Висота рами батута | 30 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Вага | 9 кг |
| Кількість опор | 7 (шт) |
| Конструкція | Шестикутна |
| Особливості | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 100 мм |
| Колір | Зелений |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
- Ціна: 2 400 ₴








