влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кліматизатор Royalty Line AC-80.880.3 3в1
Багатофункціональний високоефективний кондиціонер. Функції охолодження, зволоження й навіть очищення повітря роблять його чудовим доповненням до будь-якого офісу та офісного приміщення. Користувач може вибрати між 3 швидкостями повітряного потоку. Кондиціонер має вбудований резервуар для води на 4 л, завдяки якому він може ефективно зволожувати повітря впродовж багатьох годин.
Характеристики
3-в-1 вентилятор, охолоджувач повітря і зволожувач
З 2 генераторами холоду (гель)
Фільтр, що миється
3 рівні потужності: низький, середній, високий
Стільникова охолоджувальна підставка
120-градусний автоматичний поворот
4 ролики й бічні ручки для зручності
Потужність: 80 Вт
Напруга: 220-240 В ~ 50 Гц
Бак для води: 4 л
Швидкість повітряного потоку: макс. 300 м3 на годину
Розмір продукту: 24см х 26см х 57см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royalty Line |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція іонізації | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Висота | 570 мм |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Ширина | 240 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Призначення кондиціонера | Побутової |
| Таймер | Так |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 80 Вт |
| Потік повітря | 350 куб. м/год |
| Потужність охолодження | 80 Вт |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Мобільний |
| Режим осушення повітря | Немає |
| Глибина | 260 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 610 ₴






