Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Набір складається з багатьох цікавих елементів, включно з транспортними засобами, дорожніми знаками та будівлями. Треки створюють цікавий маршрут із численними пам'ятками, як-от віадуки та перехрещення. Велика кількість аксесуарів не дасть дитині заскучати під час гри водночас дасть змогу розвинути свою спритність, візуально-моторну координацію, творчість і уяву.
До складу набору входить:
- 30 елементів для побудови дороги
- локомотив + 3 вагони
- 8 автомобілів
- 12 дерев
- 28 елементів будиночків
- 8 фігурок чоловічків
- 6 дорожніх знаків
- міст
- залізничний переїзд зі шлагбаумами
- 2 піднесення

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Довжина у зібраному вигляді | 1030 мм |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Виробник | EcoToys |
| Ширина у зібраному вигляді | 960 мм |
| Тип | Залізниця |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 2 140 ₴




