Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Набір складається з багатьох цікавих елементів, включно з транспортними засобами, дорожніми знаками та будівлями. Треки створюють цікавий маршрут із численними пам'ятками, як-от віадуки та перехрещення. Велика кількість аксесуарів не дасть дитині занудьгувати під час гри водночас дасть змогу розвинути свою спритність, візуально-моторну координацію, творчість і уяву. У комплекті: 2 локомотиви з вагонами, а також 3 автомобілі.
До складу набору входить:
- 24 елементи для побудови дороги
- 2 локомотиви з 2 вагонами кожен
- 3 автомобілі
- 5 дерев
- 4 елементи будиночків
- 3 дорожні знаки
- мости
- віадук
- 2 фигурки

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Висота у зібраному вигляді | 1080 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 600 мм |
| Тип | Залізниця |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | EcoToys |
| Вікова група | Від 1 року |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 1 310 ₴





