Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Набір складається з багатьох цікавих елементів, включно з транспортними засобами, дорожніми знаками та будівлями. Треки створюють цікавий маршрут із численними пам'ятками, як-от віадуки, тунелі та перехрещення. Велика кількість аксесуарів не дасть дитині занудьгувати під час гри водночас дасть змогу розвинути свою спритність, візуально-моторну координацію, творчість і уяву.
Все може бути викладено на яскравому килимку, , що йде в комплекті, імітує місто з вулицями, що, безсумнівно, внесе додаткову різноманітність у процес гри.
До складу набору входить:
- 20 елементів для побудови залізниці
- Тунель, зупинка
- 6 піднесень для віадука
- Поїзд із 2 вагонами, автомобіль
- 7 дерев, 3 фігурки
- 6 елементів будиночків
- 2 дорожні знаки
- Кольоровий килимок


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Довжина у зібраному вигляді | 840 мм |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Виробник | EcoToys |
| Ширина у зібраному вигляді | 570 мм |
| Тип | Залізниця |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 360 мм |
- Ціна: 1 340 ₴






