
Інвертор сонячний Volt Polska SINUS PRO ULTRA 10000 48/230V (5000/10000W) + 80A MPPT
- Нет в наличии
- Код: INV1
30 000 ₴
- +380 (50) 814-74-15
Сонячний інвертор SINUS PRO ULTRA 10000 — це пристрій, який поєднує кілька функцій: інвертор, сонячний зарядний пристрій і зарядний пристрій для акумуляторів. Чіткий РК-дисплей забезпечує просте та інтуїтивно зрозуміле керування за допомогою кнопок для таких налаштувань, як струм зарядки акумулятора, пріоритет зарядного пристрою змінного струму/сонячної батареї, допустима вхідна напруга залежно від різних програм.
Найбільш важливі особливості:
-
Чистий синус
-
Настроюваний діапазон вхідної напруги для побутової техніки та комп'ютерів за допомогою налаштувань РК-дисплея
-
Конфігурований струм заряджання акумулятора в залежності від програми завдяки настройкам РК-дисплея
-
Налаштування пріоритету заряджання від мережі змінного струму/сонячної батареї за допомогою налаштувань РК-дисплея
-
Сумісність із напругою мережі або потужністю генератора
-
Автоматичний перезапуск при відновленні живлення змінного струму
-
Коротке замикання, перевантаження та тепловий захист
-
Сучасний дизайн зарядного пристрою забезпечує оптимальне заряджання акумулятора.
-
Функція холодного запуску
Які пристрої підтримує SINUS PRO ULTRA 10000?
-
Пристрої RTV, наприклад, телевізори, тюнери, Hi-Fi, DVD
-
Побутова техніка, наприклад холодильники, мікрохвильові печі, блендери, тостери
-
Офісне обладнання, наприклад, принтери, факси, комп'ютери, монітори
-
Електроінструменти, наприклад дрилі, шліфувальні машини, кутові шліфувальні машини
-
Насоси, компресори
Що відрізняє блок живлення SINUS PRO ULTRA 10000 з інших пристроїв?
-
Вбудований чистий SINUS-перетворювач формує на виході «синусоїдальну» напругу, таку ж, як і в мережі. Завдяки цьому він може живити індуктивні пристрої (наприклад електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильники і т. д.).
Характеристики:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volt Polska |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальное входное напряжение | 60 В |
| Номинальное выходное напряжение | 180~280 В |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 10000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
- Цена: 30 000 ₴


