Описание
Характеристики
Информация для заказа
Промисловий пилосос Lehmann Taller з 25-літровим баком, 5-метровим кабелем живлення, 3-метровим всмоктувальним шлангом для води та сміття, фільтром HEPA для пилу та губчастим фільтром для вологого прибирання.
Технічні дані:
- Бренд: Lehmann
- Модель: Taller 25
- Потужність PSUM: 4000 Вт
- Максимальна потужність пилососа: 2000W
- Номінальна потужність / споживаний струм: 1200W
- Розетка для електроінструменту: ТАК (макс. 2000 Вт)
- Нагнітач: Так
- Ємність: 25 л
- Розміри: 447 x 465 x 474 мм
- Вага: 8.8 кг
- Довжина шнура живлення: 5 m
- Довжина всмоктувального шланга: 3 m
- Всмоктувальна трубка: 2 шт х 0,5 м
- Колеса: 4 шт
- Адаптер для електроінструментів: так, в комплекті
- Набір присосок: так 3 шт
- НЕРА-фільтр: Так
- Губчастий фільтр: Так
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lehmann |
| Тип пылесоса | пылесос для сухой и влажной уборки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Мощность всасывания | 2000 Вт |
| Тип пылесборника | Мешок, Бак |
| Объем пылесборника | 25 л |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 3 650 ₴





