Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інверсійна лава FIT4MED має спеціальний роздільник, який дозволяє користувачеві працювати під різними кутами від 0° до 180° (можна висіти повністю вертикально). Вона призначена для домашнього використання, а завдяки функції швидкого складання ви можете скласти її і заховати з очей, а коли знову захочеться потренуватися, скласти її за лічені секунди.
Специфікація:
- Виробник: FIT4MED
- Рекомендований зріст користувача: 155-185 см
- Розміри: В 152 см / Д 115 см / Ш 74 см
- Робочий кут: 0° - 180° (можливе повністю вертикальне підвішування)
- Вантажопідйомність: 136 кг
- Товщина набивки: 4 см
- Діаметр рами: 3,5 см
- Вага лавки: 22кг
- Підходить для домашнього використання
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Механический |
| Назначение | Домашнее |
| Конструкция | Складная |
| Материал рамы | Сталь |
| Максимальный вес пользователя | 136 кг |
| Рост человека | 185 см |
| Максимальный угол наклона | 180 ° |
| Вес | 22 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
- Цена: 11 200 ₴




