Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міцний садовий ящик 109 х 51,5 х 55 см, 270 л
Основні риси:
Основні риси:
- нова посилена конструкція,
- ящик для саду, тераси, балкона та ін.,
- виготовлений з атмосферостійкого пластику,
- ручки для перенесення,
- можна використовувати як сидіння,
- отвір для установки навісного замка,
- міцні, довговічні та довговічні панелі ПП вакуумного формування.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ящик |
| Форма | Прямоугольная |
| Крышка | Есть |
| Ширина | 51 мм |
| Длина | 109 мм |
| Высота | 55 мм |
| Объем | 270 л |
| Вес | 6500 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 460 ₴




