Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велика поверхня для гриля розміром 71 х 35 см, кришка з регульованою подачею повітря і решітка для розігріву страв дозволяють легко готувати страви багатьом людям. При цьому ми уникнемо ризику підгоряння їжі, готові страви не охолонуть, а готувати на грилі можна навіть у несприятливу погоду. Вбудований термометр дозволяє легко готувати страви, запечені так, як нам подобається, без необхідності постійно перевіряти, що відбувається під кришкою.
Очищення гриля та його транспортування після смаження полегшує знімний зольник і міцна ручка, вбудована в корпус гриля.
Розміри:
- розмір виробу: 104 x 66 x 95,5 см (з відкритою кришкою x 108 см)
- Розмір виробу зі складеними полицями: 92 х 50 х 95,5 см
- висота решітки: 75 см
- розмір решітки: 71 х 34,5 см
- Розмір нагрівальної сітки: 67 х 14 см
- Розмір нижньої полиці: 59 х 29 см
- Розмір бокової полиці: 20,5 х 27,5 см
- Розмір передньої полиці: 64 X 23,5 см
- розмір вогнища: 66 х 26,6 х 6 см
- діаметр коліс: 15 см
- ручки решітки: 21 см х 4 см
- бічна ручка гриля та ручка кришки: 22 x 9 см
- відстань між гратами: 18 мм (+-2 мм)
- відстань між прутками нагрівальної решітки 14 мм (+-1 мм)
- вага продукту: приблизно 16,5 кг
Товщина листа:
- Чаша 0,7 мм із закругленими краями
- поду: 0,8мм
- решітки: 3 мм
- зольник: 0,8 мм
- заслінки для регулювання циркуляції повітря: 0,7 мм
- кришка: 0,7 мм із закругленими краями
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Материал решетки | Нержавеющая сталь |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1004 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Высота | 950 мм |
| Вес | 16 кг |
- Цена: 4 500 ₴






