Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чудова модель вугільного гриля, оснащена всіма можливими зручностями, корисними під час смаження :)
- площа гриля: 42x31см + 40x17см
- жалюзі для регулювання потоку повітря
- хромована решітка
- 4 ніжки з нержавіючої сталі
- зольник
- міцна сталева конструкція
- прямокутна нижня полиця
- 2 пластикові колеса полегшують транспортування
- термометр
- рукоятка для регулювання висоти решітки
- дві відкидні бічні полиці
- відкривачка для пляшок
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Материал решетки | Нержавеющая сталь |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Встроенный термометр | Есть (в корпусе) |
| Состояние | Новое |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 420 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 310 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17 кг |
- Цена: 5 100 ₴






