Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжко Domek для дітей і підлітків
оправа - альпійська біла
Набір містить:
Ліжко у формі будиночка з віконцями.
Поролоновий матрац MATSEN. Сертифікований і безпечний для кожного користувача.
Наматрацник на блискавці для легкого чищення.
Гнучка гнучка рама! Гарантує найвищий комфорт сну.
СПЕЦИФІКАЦІЯ ЛІЖКА
Спальне місце: 160 см х 80 см (загальний розмір ліжка: 164 см х 84 см х 120 см) - довжина, ширина, висота.
Каркас виготовляється з меблевого щита, що забезпечує високу міцність і стійкість конструкції.
Боковини ліжка покриті ПВХ шпоном, який ефективно захищає від пошкоджень.
Кожен продукт містить чітку інструкцію зі складання та набір гвинтів і гайкових ключів!
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 1 |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 120 кг |
| Пол | Унисекс |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Состояние | Новое |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Размер спального места | 80х160 |
| Комплектация | |
| Матрас | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 164 см |
| Ширина спального места | 84 см |
| Высота спального места | 120 см |
- Цена: 6 980 ₴





